cennik i bilety

Cennik i Bilety

Poniżej znajdziecie aktualny cennik wstępu do Parku Harnasia… Nasz Park jest otwarty codziennie, od godziny 10:00 do godziny 20:00.. Przez cały ten czas, goście mogą wejść do największej Sali Zabaw, zakupując bilet przy wejściu na sale.  Nie prowadzimy rezerwacji z myślą o biletach wstępu do parku. Jedyne rezerwację które przyjmujemy, to rezerwację odnośnie przyjęć urodzinowych a więc nie można u nas zarezerwować pojedynczego wstępu do Parku. Oczywiście wejścia grupowe to zupełnie inny temat, ustalany indywidualnie.

Nasz Park mimo swojej dużej powierzchni, ma oczywiście limit miejsc. Co gdy liczba gości osiągnie limit?

Takie sytuacje oczywiście się zdarzają lecz ze względu na sposób w jaki rozliczany jest koszt pobytu w parku, czyli pomiar czasowy, wystepuje ciągle rotacja gości. Zatem w przypadku gdy liczba osiągnie pełen limit, wystarczy chwilę poczekać, aż ktoś z gości opuści nasz park.

Cennik

W naszym parku opłatę za wstęp ponoszą tylko dzieci, opiekunowie nie są w żaden sposób limitowani tzn. że z jednym dzieckiem może wejść nawet kilka osób. Na terenie sali zabaw jest strefa relaksu, w której rodzice mogą się zrelaksować przy kawie i ciastku.

harnas do cennika

Karta Podarunkowa
Voucher

Zrób prezent komuś bliskiemu…

Zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy? A może chcesz obdarować swojego chrześniaka, bratanka, siostrzeńca, wnuczka, czy jakiekolwiek innego malucha? Podaruj wspaniałe chwilę… No właśnie, bo wizyta w Parku Harnasia, to cudowne chwilę, które pozostaną w pamięci każdego dziecka na długo. To zabawa połączona z edukacją, rozwój fizyczny i trening koordynacji ruchowej malucha….

Dowolna kwota karty podarunkowej…
Sami wybieracie dowolną kwotę, która będzie do wykorzystania na karcie podarunkowej. Oczywiście kwota ta, nie musi zostać wykorzystana jednorazowo i można ją rozłożyć na kilka wejść. 

Personalizacja voucher-u
Każdy voucher, ma przypisany swój unikalny numer. Ponad to voucher jest imienny, więc macie pewność że tylko obdarowana nim osoba może z niego korzystać. Oczywiście karta podarunkowa, nie jest przydzielona do jednej osoby, leczy korzystać z niego może osoba znająca personalia obdarowanego, co zapobiega oszustwom.

park harnasia sala zabaw karta podarunkowa voucher idealny prezent

Jesteś zainteresowany zakupem naszej karty podarunkowej?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem vouchera, skontaktuj się z nami. Napisz do nas po przez formularz kontaktowy, lub napisz wiadomość na adres e-mail:
kontakt@parkharnasia.com.pl

Możesz również napisać do nas na nasz  facebookowy fan page, korzystając z aplikacji messenger:
https://www.facebook.com/ParkHarnasia/

Zadzwonić do nas, pod numer:
+48 696 497 776
lub poprostu odwiedzić nas w naszym Parku, przy
ul. Krupówki 14a w Zakopanem

Vouchery wydawane są od ręki, a finalizowanie transakcji nie zajmie więcej niż zakup gazety w przydrożnym kiosku.